Lesson # 20. placing audio and video on the internet
1. Урок №20 8 __ клас 1 група ________________
2 група ________________
Тема: Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті. Інструктаж з
БЖД
Мета:
навчальна: навчитись публікувати власний відео кліп в Інтернеті;
розвивальна: розвивати пам’ять та увагу учнів, логічне мислення,
креативність
виховна: виховувати пізнавальний інтерес до предмету.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Повідомленнятеми та мети уроку
ІІІ. Актуалізація опорних знань
Методичний прийом «Логічний ланцюжок».
Ви вже знаєте, як можна відеоролик опублікувати на YouTube. Для того, щоб
перевірити свої знання спробуйтевідновити послідовність дій необхідних для
завантаження відео на YouTube . У рядок відповідь впишіть по черзі номери дій,
які потрібно виконати, щоб досягтибажаного результату.
Набір дій:
1. ввести інформацію про відео;
2. натиснути Опублікувати.
3. задати тип доступу;
4. увійти в акаунт YouTube;
5. вибрати ролик для завантаження;
6. натиснути кнопку Додати відео;
Відповідь: 4, 6, 3, 5, 1, 2.
ІV. Мотиваціянавчальної діяльності.
Питання до класу:
2. Як розміщувати аудіо та відеоматеріали в Інтернеті?
Назвіть найпопулярніший сервіс для завантаження відео в
Інтернет?
V. Формування вмінь та навичок
Інструктаж з ТБ.
Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті.
1. Використовуючивласнийаккаунт Gmail, створити свій канал на
відеохостингу YouTube.
2. Завантажити створене відео на свій канал.
3. Поділитись опублікованим відео з учителем, використовуючи
запропоновану E-mail.
VІ. Підсумки уроку
Рефлексія
мені було незрозуміло…;
у мене виникли такізапитання…;
я не впорався з такими завданням…;
мені сподобалось ія буду використовувати…
VІІ. Домашнє завдання
Написати невелике повідомлення (до 2 сторінок) на тему «Порівняльна
характеристика різних видів відеохостингу (YouTube, Vimeo, ScreenCast)»
VІІІ. Оцінювання роботи учнів